Чому слід встановлювати ксенонові лампочки в фари свого автомобіля?

Для забезпечення особливого комфорту та безпеки під час пересування у різних умовах, доводиться оснащувати авто якісними та надійними освітлювальними приладами, представленими на сучасному ринку у великому асортименті. При цьому як би там не було, особливою популярністю серед автомобілістів користуються ксенонові лампи у фари, які мають доволі унікальну конструкцію та багато переваг у порівнянні із іншими продуктами.

Авто, ксенон, ксенонові лампи у фари

 

Перш за все слід відмітити, що лампи ксенону повністю наповнені газом, та при цьому у колбі відсутня вольфрамова нитка. Що стосується принципу роботи таких ламп, він заклечається у наявності двох електродів, між якими створюється розряд від високою напругою. Саме це і викликає світіння самого газу. Таким чином, можливо забезпечити постійне випромінювання світлового потоку.
Крім стандартних ксенонових ламп також існують біксенонові елементи, які в свою чергу вважаються найкращим варіантом для машин зі сумісними фарами. У цьому випадку доводиться казати про наявність одного місця для розташування лампи ближнього та дальнього світла. При використання біксенону можливо досягнути моментального переключення різних режимів освітлення за допомогою спеціальної металевої шторки, яка змінює розташування у необхідний момент.
Головні переваги встановлення ксенону у авто

  1. По-перше, ці прилади мають доволі тривалий термін служби, за рахунок чого автомобілістам не доводиться постійно замислюватися про необхідність заміни лампи.
  2. По-друге, газорозрядна оптика в момент роботи витрачає мінімум енергії. Саме тому цей фактор дозволяє знизити навантаження на генератор машини.
  3. По-третє, у разі необхідності кожен автомобіліст має можливість підібрати лампи ксенону для машини відповідної колірної температури та цоколя.
  4. По-четверте, встановлення такої оптики позитивним чином впливає на зовнішні дані усього транспортного засобу.


Перш ніж встановити газорозрядні прилади на авто, їх необхідно спочатку підібрати. Для цього у першу чергу важливо розібратися із їх основним призначенням, від якого залежить тип цоколя. Отримати детальну інформацію щодо цього показника можна у технічній документації до машини або при демонтуванні старої лампочки, на якій присутнє спеціальне маркування.
Ще одним важливим моментом вважається підбір оптимального блоку розпалу ксенону, який повинен співпадати із показниками самої лампочки. Для того щоб значно зекономити власний час, достатньо спочатку придбати вже готовий комплект ксенону від відомого виробника.
Сподіваємось, тепер ви зможете із легкістю підібрати найбільш підходящий ксенон для власного авто.

Наверх