Чому слід встановлювати в автомобілі біксенонові лінзи

На сучасному ринку автомобільних товарів передбачена наявність великої кількості освітлювальних приладів для різних оптичних елементів у авто. Але при цьому слід зазначити, що особливою популярністю серед багатьох власників користуються газорозрядні пристрої, конструкція яких значно відрізняється від традиційних ламп.
Вся справа в тому, що ксенон не передбачає наявності вольфрамової нитки. Заміть неї тут присутня пара електродів, між якими створюється електрична дуга під окремою напругою. Для того щоб створити необхідну напругу для якісного функціонування газорозрядних приладів, необхідно обов’язково використовувати блоки розпалу.

біксенонові лінзи


Як відомо, автомобілі можуть мати зовсім різну конструкцію фар. Тут справа йде про окрему та сумісну оптику. Так ось у останньому випадку найбільш оптимальним варіантом вважаються біксенонові прилади, які одночасно виконують функції ближнього та дальнього світла. У їх конструкції передбачена металева шторка, які змінює положення відповідно до використання конкретного освітлення.
Якщо більш детально казати про біксенонові лінзи, вони вважаються найбільш популярними оптичними продуктами на сьогоднішній день. А все тому, що наділені особливою потужністю. При цьому розділяють два варіанти таких приладів. Тут справа йде про універсальні та штатні елементи.
Універсальні лінзи із легкістю встановлюються у будь-які машини із рефлекторними фарами. Вони представлені на ринку у широкому асортименті. Саме тому кожен власник може із легкістю підібрати найбільш підходящі за кольором та дизайном продукти.
Штатні біксенонові лінзи встановлюються на машину із самого початку. Саме тому їх можна використовувати лише для окремих авто. Але якщо ви захочете встановити такі продукти на свою машину, тут просто доведеться використовувати перехідну рамку.
Біксенонові лінзи для машини – це високоякісна оптична конструкція, яка передбачає наявність лінзи що фокусує, відбивача, спеціальної шторки для правильного формування світлового пучка, а також самого ксенонового елементу.

біксенонові лінзи


На що звертати особливу увагу, обираючи білінзи для автомобіля?

  1. По-перше, цей прилад повинен повністю співпадати за цоколем. Але якщо казати про універсальні елементи, вони із легкістю встановлюються у будь-які авто.
  2. По-друге, потрібно із особливою увагою підійти до підбору діаметру лінзи. При цьому найбільш розповсюдженим варіантом вважається біксенонова лінза діаметр 2,5.
  3. По-третє, такі прилади можуть випромінювати зовсім різну кольорову температуру. Саме тому перед здійсненням покупки необхідно розібратися із цим показником.

Наприкінці поговоримо про особливі переваги біксенонових лінз для автомобілів.

  • Такі прилади здатні значно покращити систему освітлення машини, та одночасно використовувати як ближнє, так і дальнє світло.
  • Світловий потік, створений біскеноном, має відповідну чіткість.
  • Не дивлячись на те, що монтаж біксенонових лінз вважається доволі складним процесом, це не свідчить про необхідність повного демонтажу фар або рефлекторів.
  • При використанні таких приладів можна розраховувати на особливу безпеку та комфорт під час пересування у різних умовах.

Наверх